Забронювати

Лазня

Вартість для компанії до 5 людей включно:
пн–чт — 650 грн./год
пт–нд — 750 грн./год.
Більше 5 людей, за кожну наступну людину доплата +150 грн. Максимальна кількість людей – 8.

Мінімальне замовлення - 2 години.

 

Сам ритуал лазні – священний. Його коріння сягає глибоко в історію, і патент на її винахід, що б не стверджували греки чи римляни, справді належить слов'янам. Слов'яни –ndash; з давніх-давен були найчистішою расою і навчили чистоті багато народів Європи. Навіть вірш є такий знаменитий, з якого, щоправда, запам'яталася лише одна фраза: «…, немита Європа».

 

Чистою, згідно з віруваннями слов'ян, має бути не тільки душа, а й тіло. Якщо твоє тіло задихається від бруду, то душа ніколи не стане чистою. Саме тому кожна пора нашого тіла має дихати вільно, а пори дуже добре відкриваються у лазні. Для цього її й вигадали.

 

Єдине, що, швидше за все, вигадали лазню не зовсім за тих обставин, про які розповідає наш друг Геродот. Люди брешуть, що весляри грецької галери, що пропливає саме в цих місцях понад дві тисячі років тому, помітили Кія з братами, що вистрибують із хати, що горить, прямо у води Борисфена. Чи горіла ця хата, чи у страху справді були великі очі, і від хати лише виходили клуби пари, ми вже не впізнаємо.

 

Тим не менше, грекам ця ідея здалася смішною, і вони вирішили спробувати її на собі. З того часу лазні з'явилися торік у Греції, та був у Римі. Ще одним плюсом до слов'янського походження лазні є головний атрибут лазні. березові віники. Всім відомо, що берези не росли на той час ні Римі, ні Греції. Не зростають і зараз. Тому лазні справді вигадали слов'яни, а найкраща лазня Києва знаходиться у розважальному комплексі «Галера». І це докладно легко довести.

 

По-перше, коли ви виходите з лазні в комплексі «Galera Resort» - Ви одразу опиняєтеся на березі Дніпра і зможете одразу зануритися. Вас оточує мальовниче місце та прохолодні води могутньої річки. По-друге, у найкращій лазні Києва вам доступні кілька процедур парильні, які дозволять вам якісніше провести обряд очищення тіла.

 

Процедур дійсно багато, і ви можете вибрати на свій смак. Почати можна з розпарювання ніг за допомогою банних віників. Ця процедура триває 10-15 хвилин. Класичне ширяння включає розпарювання зони спини і грудей. 

 

Є ще крижане ширяння. Крижане ширяння – це температурний контраст, тренування судин, яке досягається за допомогою обливання під час ширяння і чергується з крижаною водою. Парилка Double – глибоке прогрівання із контрастом температур. Дуже ефективно тренує серцево-судинну систему.

 

Також можна при парній використовувати воду «Боржомі» або спробувати парилку в чотири руки – називається «Там-Там». Послугами лазні можна користуватися у поєднанні зі СПА процедурами. Лазня доступна за попереднім бронюванням, працює у всі пори року, розрахована на 5 осіб. 

Вартість для компанії до 5 людей включно:
пн–чт — 650 грн./год
пт–нд — 750 грн./год.
Більше 5 людей, за кожну наступну людину доплата +150 грн. Максимальна кількість людей – 8.

Мінімальне замовлення - 2 години.

 

 

У нашому СПА комплексі доступні лазні різних народів світу на будь-який смак та зі своєю філософією. Чи це буде волога лазня на дровах, чи фінська сауна з ароматерапією, чи японська «Офуро» з двома купелями температурою 45 градусів та 10 градусів – вам вибирати. Найкраща лазня Києва «Галера» готова задовольнити будь-яку забаганку найпримхливішого відвідувача лазні. 

 

Наша інфраструктура дозволить отримати від лазні максимальне задоволення. Перезавантаження організму та очищення всього вашого тіла буде максимально забезпечено. Приходьте, парьтеся, радьте друзям, особливо з Європи.

 

З легкою парою, друзі!