Забронювати

Дитяча кімната

У дитячій кімнаті є все необхідне, щоб дитина могла пограти, поки батьки відпочивають.

Є можливість прийти зі своєю нянею і залишити дитину під наглядом.

Також в дитячій кімнаті стоїть дитячий стільчик для годування найменших.

Дитяча кімната, де б вона не знаходилася, це – окремий світ, особлива територія. Це  зона радості, щастя, веселощів, нестримного сміху. Одним словом, куточок  дитинства. 

 

І, звичайно ж, часто вихідні не можуть обійтися без участі найдорожчого, що у нас є, без наймолодших учасників цього життя – наших улюблених та рідних дітей. Добре, коли дитина вже підросла і є самостійним громадянином цього всесвіту. Але коли він ще досить малий, і тільки недавно зробив свої перші усвідомлені кроки у цьому величезному світі, то за ним потрібне око та око. 

 

Адже насправді завдання кожної дитини полягає не в тому, щоб рости на радість татові та мамі, а в тому, щоб якнайшвидше пізнати цей дивовижний світ, а іноді – не без шкоди собі та оточуючим. Нестримна цікавість завжди долатиме дитину в різні періоди її життя, і наше завдання, як батьків, зробити так, щоб дитина пізнала цей світ з найменшою шкодою для навколишнього світу.

 

Для цього в розважальному комплексі «Galera Resort», який розташований – на березі Дніпра, створено дитячу кімнату. Якщо ви плануєте відпочити в ресторані з дитячою кімнатою в Києві – то вам у «Galera Resort». Тут ваша дитина, яка з волі долі стала учасником вашого ділового заходу або галасливих веселощів, зможе від вас відпочити. Адже не секрет, що не завжди діти у дуже юному віці поділяють усю урочистість та радість вашого буття. Адже вони діти, і вони мають інші цінності життя.

 

І ось якраз всі цікаві дитячі радощі життя зібрані в дитячій кімнаті «Galera Resort». Тут до послуг вашої дитини працює ціла ігрова кімната. Якщо дитина вже досить підросла, то її можуть зайняти цікаві настільні ігри, які сповнені азарту та пригод. Можемо вас запевнити, що це буде набагато цікавіше дитині, ніж розмови ваших колег, родичів або друзів про глобальне потепління на планеті та її вплив на майбутній урожай помідор.

 

У дитячій кімнаті є все необхідне для того, щоб дитина могла пограти, поки батьки зайняті або відпочивають. Якщо ж дитина занадто мала, то ви можете взяти з собою свою няню. Мається на увазі для дитини. У дитячій кімнаті няня може простежити за вашим скарбом і при необхідності погодувати – у кімнаті є спеціальний стільчик для годування найменших громадян цієї планети.

 

Розважальний комплекс «Galera Resort» - це місце, де зможуть відпочити всі, незалежно від віку. Наш професійний персонал потурбується про те, щоб усі учасники ваших заходів залишилися задоволеними відпочинком, а потім, після повернення додому, ділилися між собою враженнями про відпочинок у різних розважальних зонах. І будьте впевнені, що враження дитини від дитячої кімнати  будуть не менш грандіозними, ніж ваші у дорослій компанії.

 

Ви, звичайно ж, пам'ятаєте про наше перше правило про сумних та сумних відвідувачів «Galera Resort». Так ось, до дітей це правило не поширюється. Тут  набувають чинності встановлені правила дітьми. Всі  зовсім просто, дитячий відпочинок вдасться на славу, якщо дозволити їм бути самим непосидючим, найкриклівішим, найкмітливішим і найвеселішим.

 

Ми бажаємо вам приємного відпочинку у розважальному просторі «Galera Resort» у колі сім'ї, у повному складі. 

 

Приємного відпочинку, друзі!