Забронювати

Спорт майданчик
Спортивний
майданчик

Вартість:

безкоштовно

 

Можливі активності:

волейбол, футбол, баскетбол

 

 

Любителі пасивного відпочинку зараз почнуть критикувати. Ну хто, запитають вони, у вихідний і сонячний день гратиме на пляжі у футбол, волейбол чи тим більше у баскетбол, коли можна просто повалятися на сонці та викупатися на чистому пляжі у Дніпрі? Проте це спірне питання. Насправді любителів активного відпочинку та спортсменів дуже багато, тому що жителі Києва – ndash; найактивніші громадяни нашої країни. Цьому сприяє шалений темп, який задає столиця.

 

Активне заняття спортом сприяє загартуванню нашого організму, здатності витримувати не лише фізичні, а й психологічні навантаження. Спорт загартовує стійкість до захворювань, тримає наше тіло та мозок у тонусі, виводить із організму всі шкідливі речовини. Тому заняття спортом не сприяють появі зайвої ваги та просто необхідні для соціально активної людини.

 

Спортсмени з упевненістю скажуть, що найактивнішими видами спорту є футбол, баскетбол та волейбол. Ці види спорту розвивають надзвичайну витривалість, тренують і загартовують всі види м'язів, сприяє покращенню роботи серцево-судинної системи. І всі спортивні майданчики, які необхідні для занять цими видами спорту, є в розважальному просторі Galera Resort. Наші спортивні майданчики – одні з найкращих у Києві.

 

Незважаючи на велику різноманітність спортивних майданчиків, не всі з них комфортні для занять спортом, а тим більше для футболу, волейболу та баскетболу. На спортивних майданчиках комплексу «Galera Resort», який розташований на березі Дніпра, ви не зіткнетеся з масою проблем, з якими часто стикаються спортсмени на міських майданчиках. А таких проблем може бути дуже багато. Наприклад, відсутність сіток для волейболу, баскетбольних кілець, футбольних воріт. А пошкоджене покриття майданчика, яке ніхто протягом найближчих кількох років і не планує відремонтувати, може призвести до травм. Проблеми з облисінням штучного газону також не сприяють комфортній командній грі.

 

Спортивні майданчики розважального комплексу «Galera Resort»  - завжди у відмінному, доглянутому та справному стані. Будь-якої пори року вони готові прийняти на своїх полях найазартніших футболістів і баскетболістів. А в літню пору року близькість розташування Дніпра та приватного пляжу створює додаткову можливість освіжитися після гри. Крім того, спортсмени також можуть скористатися послугами лазні, СПА або басейну, де, крім того, на них чекають освіжувальні напої та відпочинок після виснажливого змагання.

 

І пам'ятайте, друзі: спорт – запорука здоров'я! Бажаю вам гарної гри та обійтися без травм.