Забронювати

Банкетний зал

Графік роботи:

Пн. – Нд. 

10:00-22:00

Кількість посадочних місць:

фуршет - 120, банкет - 80

Оснащення:

просторий зал з видом на затоку, панорамні вікна, святкові столи і стільці

Сучасні історики досі не згодні з Геродотом  і у них є своя версія про те, звідки бере свій початок розважальний комплекс «Galera Resort». Згідно з давньоруською легендою, що йде в розріз традиційної історії приблизно на тисячу років, Кий, Щек і Хорив у компанії волхвів сиділи на березі Борисфена, коли повз них пропливала давньогрецька галера. Ця галера возила товари для торгівлі, а річка задовго до початку нашої ери виконувала функцію основної стратегічної магістралі "Із варяг". у греки».

 

На питання греків: «А чи можна тут пришвартуватися?» Кий махнув рукою і крикнув: «Пришвартуйтесь!», припустивши при цьому граматичну помилку. Ні, волхви і Кий із братами не з'їли греків, як папуаси Кука. Справа в тому, що цього разу галера перевозила різні смаколики, і тому на березі річки відбувся бенкет. Греки і руси, в такий спосіб, вшанували богів і відзначили тріумф, присвячений початку дружби наших братніх народів. Банкет вдався на славу і виявився настільки вдалим, що звідси і проросло коріння бенкетного залу «Галери».

 

Хочеться наголосити, що банкети в нашій банкетній залі нічим не поступаються легендарному заходу, який відбувся понад дві тисячі років тому. Банкетна зала Galera Resort 

 розрахований на велику кількість посадочних місць. Якщо ви плануєте організувати фуршет, то найкращого місця в Києві для його проведення вам просто не знайти. У разі фуршету наш банкетний зал готовий прийняти 140 осіб, у разі банкету – 100 людей.

 

Банкетна зала Galera Resort - ідеальне місце для проведення будь-якого масового заходу: ювілею, корпоративу, презентації, наукової колегії, дня народження і, звичайно ж, весілля! Вони  у нас проходять незабутньо! Просторий вид з видом на затоку, що відкривається через панорамні вікна, підніме настрій будь-якому учаснику вашого весілля, і налаштує його внутрішній світ у правильному напрямку – від творчого до святкового. 

 

До речі, ви не почули – найкращі весілля грають у «Galera Resort». Неповторна атмосфера нашого святкового та світлого простору завжди підкреслює урочистість та важливість цього заходу у житті кожної людини. Це дійсно те місце, де не соромно освідчитися в коханні своїй половинці та під крики «Гірко» подарувати їй перший поцілунок. Ну, можливо, і не перший. 

 

До ваших послуг – святкові столи та стільці, музична апаратура, шикарний вигляд, і – чудова атмосфера, яку створює наш професійний персонал. Наші офіціанти навчаються протягом місяця всім стандартам якості, перш ніж починають працювати на великих заходах. Тому ви можете бути спокійні за якість обслуговування. З вами працюватимуть лише найкращі. Наші банкетні столи і стільці настільки білі, що одного разу одна наречена в білому платті злилася з ними і її довго не могли знайти. Передчуючи крадіжку нареченої, наречений уже готовий був заплатити будь-який викуп, а це були нечувані гроші. Але настав час завершення заходу, і наш персонал видав місцезнаходження нареченої щасливому нареченому. 

 

До речі, про графік роботи: банкетна зала доступна сім днів на тиждень з 10.00 до 23.00. Доступне попереднє бронювання.

 

Якщо ви шукаєте найкращий банкетний зал у Києві  з неймовірним видом на Дніпро, той простір «Galera Resort » - ідеальний варіант. Ну а гостям, звичайно ж, варто знати одне правило: вхід з поганим настроєм - заборонено.

 

Найкращого вам відпочинку, друзі!