Забронювати

VIP - будиночки

Графік роботи:

Пн. – Нд. 

10:00-22:00

Кількість посадочних місць:

3 будиночки на 8 осіб +1 будиночок на 14 осіб

 

На мить уявіть, що ви подорожуєте в римській галері могутніми водами Борисфена. Ви сидите в голові галери і із завмиранням серця спостерігаєте за незбагненною красою місць, куди не ступала нога ще жодного римського легіону. Де за кілька століть збудують перші стіни стародавнього Києва.

Позаду вас сидить ще настільки знаменитий історик Геродот і описує грандіозність з погляду світової історії вашого походу. Але! Галера села на мілину і вам доводиться розбити тимчасовий табір, де ви могли б відпочити з комфортом. Саме з комфортом, незважаючи на таке далеке віддалення від рідних місць.

VIP-будиночки готелю-ресторану «Galera Resort» - це поєднання стилю, комфорту та затишку. Це місце, де розпочинається відпочинок. Тут ви зможете відпочити у великій та дружній компанії друзів. Тут ви можете смачно пообідати та провести вихідний день, який запам'ятається вам на все життя та змусить вас повернутися сюди знову.

Будиночки розраховані на компанії двох варіантів: 3 будиночки на 8 посадочних місць і один будиночок – більш гучну компанію з 14 осіб. Ця зона відпочинку працює сім днів на тиждень із 10.00 до 23.00. Доступне попереднє бронювання.

Чудова атмосфера, вишуканий дизайн та якісне обслуговування з боку… ні, не абіссінських рабів, а нашого кваліфікованого персоналу, прикрасить ваш відпочинок та зробить його справді незабутнім. При відвідуванні будиночків вам буде доступна вся наявна інфраструктура готелю-ресторану Galera Resort.

Саме тут ви зможете відпочити на мальовничому березі Дніпра, вирвавшись на якийсь час з обіймів нашого улюбленого мегаполісу, відірватись від справ та мирської суєти, доторкнутися до природи. Як відомо найзабутніші вечори – це вечори у світлі вогнів вечірнього Києва, шуму вод Дніпра та за сприятливих погодних умов. Все це буде забезпечено з боку персоналу нашого готелю-ресторану, а наші шеф-кухарі обіцяють приємно здивувати вас вишуканою кухнею на будь-який смак.

Якщо ви шукали і бажали усамітнитися в колі друзів у ресторані з будиночком, відпочити у VIP-будиночках на березі Дніпра, змінити атмосферу нескінченного транспортного потоку на нескінченний водний потік, то VIP-будиночки Galera Resort - це саме те, що ви шукали. У нас ви відчуєте незабутню атмосферу – близькість до мегаполісу, що постійно рухається, і одночасно віддаленість від міської суєти.

Колись, багато століть тому, Геродот, сидячи саме на цьому місці, можливо навіть на цьому стільці, сказав дуже важливий тост... або зробив піст. Він полягав у наступному: «Не має значення де ти, і як далеко від дому. У чужій країні або за п'ять метрів від будинку. Важливо те, з ким зараз ти сидиш у Галері».

З цього випливає, що будь-який відпочинок насамперед залежить від дружньої компанії. Тому запрошуйте свою дружну компанію до наших VIP-будиночків – провести вихідний або більш урочистий захід. А решту ми гарантовано забезпечимо. Приємного вам відпочинку, друзі!