РусскийУкраїнська
alt
GMT+2
Бронювання номерів та бані
+38 (067) 525-35-35
Бронювання столиків
+38 (063) 624-87-97
Баня
ВЕСНА, ОСІНЬ, ЗИМА
ПН.-ЧТ. 450 грн./час для компании до 6 чел. Каждый последующий гость оплачивает дополнительно 50 грн. Максимальная вместительность до 10 гостей.
ПТ.-ВС. 500 грн./година для компании до 6 чел. Каждый последующий гость оплачивает дополнительно 50 грн. Максимальная вместительность до 10 гостей.
ЛІТО
ПН.-ЧТ. 200 грн./година
ПТ.-ВС. 250 грн./година
Гордість РК Галера – баня на дровах з виходом в Дніпро. Баня побудована за всіма канонами «бане будування з додаванням сучасних технологій, що дозволяє підвищити комфорт та якість послуг. Всі меблі в бані виконані із дерева вручну. Піч дає відмінний жар, але водночас з тим, у нас найлегша пара в усій Галерній затоці. Як в кімнаті для відпочинку, так і в просторій парній комфортно можуть розміститись до 10 гостей. Також в бані є спальна кімната, передбанник із шафами для одягу, душова кабіна та вбиральня з окремим входом. Для вас завжди підготовані дрова із дерева кращих сортів та різноманітні банні віники. Але головна характерна риса нашої бані – це можливість зануритись після жаркої парної прямо в Дніпро.
Баня Баня Баня Баня Баня Баня Баня