Забронювати

Прокат яхти
Прокат яхти
Intermare 36 Fly 39 Thalassa

Вартість:
Мінімальне замовлення 2 години

Ціна 7500 грн./год.

Наступні години по 6000 грн

Пасажиромісткість:
до 10 осіб

На судні:
2 спальні, 4 релакс зони, 2 поверхи, літня зона, кухня, санвузол

Устаткування:
холодильник з міні-баром, стерео-система, електрична плита

Яхти – це, безперечно, найголовніший і найяскравіший атрибут літнього відпочинку. Прогулянка на яхті – це індикатор та показник того, що відпочинок відбувся на славу. І щоб покататися на яхті, ми часто прямуємо у бік моря. Проте тепер так далеко не треба їхати. Оренда яхти тепер доступна і в Києві - відмінний прокат яхт є у Beach club «Galera Resort», який знаходиться на березі Дніпра. Тут покататися на яхті можна не тільки в літню пору, але і в будь-яке інше – аби було бажання та настрій.

 

Прогулянка на яхті, звичайно ж, найнезабутніший, але дуже недешевий вид відпочинку. Але це – як подивитися. Звичайно, ви не поїдете кататися на яхті поодинці. Яхта – це розвага для великої та галасливої ​​компанії друзів. Справа в тому, що комфортабельні яхти Beach club «Galera Resort» розраховані на десять осіб, і з розрахунку на одну особу ваша подорож Дніпром у компанії кращих друзів обійдеться вам справжні копійки.

 

До послуг пропонуються три комфортабельні швидкохідні яхти: Intermare 36, Fly 39 та Thalassa. Відразу слід зазначити, що на яхтах дотримано всіх норм гігієни, і вони оснащені санітарними вузлами. Крім того, яхти – двоповерхові та обладнані всім необхідним для комфортного та веселого відпочинку: чотири релакс-зони, кухня, літня зона, дві спальні. І десять друзів Оушена – мчати на всіх парах по водній гладі Дніпра назустріч пригодам. На судні також є електрична плита, стерео система, яка створить неповторну музичну атмосферу, і найголовніше - холодильник з міні-баром, який розважить найсумнішого і змусить забути про морську хворобу.

 

Але відразу варто підкреслити, що всі подорожі на яхті доступні тільки при супроводі та управлінні яхтою капітана від пляжного простору «Galera Resort» . Навіть наявність у вас прав водія категорії «С» не вплине рішення керівництва клубу віддати яхту в самоврядування. Саме капітан відповідає за безпеку яхти та екіпажу. 

 

А щоб зрозуміти, з якою метою потрібен капітан, розповім вам одну історію – ви точно таку ніколи не чули. Якось прийшов у розважальний комплекс «Galera Resort» трирічний хлопчик. Ну як прийшов? Батьки привели. І це був саме той випадок, коли хлопцеві набридло грати в дитячій ігровій кімнаті, і коштувало його гарній няні відволіктися на хвилинку. Так хлопчик вибрався з дитячої ігрової кімнати «Galera Resort», не скористався послугами супроводу капітана, переплутав яхту з байдаркою та поплив. Хлопчика, звичайно, знайшли, повернули назад, але сенс притчі в тому, що без капітана плавати на яхтах не бажано. мало що можете переплутати. Хлопчик витягнув урок з того, що сталося, і через кілька років став олімпійським чемпіоном з каное та веслування на байдарках, але, тим не менше.

 

Яку б мету ви не обрали: відзначити день народження, провести романтичний вечір, організувати сімейну екскурсію по Дніпру, або провести хлопчисьник, що запам'ятовується – прокат яхт Beach club «Galera Resort»  допоможе вам у реалізації задуманого. Можете бути певні – Усі учасники подорожі на яхті залишаться задоволеними. Про графік роботи, порядок розрахунку, розцінки та час екскурсій на яхті ви можете дізнатися на сайті розважального комплексу «Galera Resort».

 

Друзі, гарного настрою і до нових зустрічей!